KDO JSME
JAK TO CELÉ ZAČALO A KAM SMĚŘUJEME.

Píše se rok 2014...
Jsme rodina s třemi dětmi a novým domem. Už třetím rokem řešíme zdravotní stav naší dcery, která je na dlouhodobé neúspěšné antibiotické léčbě se záněty ledvin a močových cest.

Časté vysoké horečky, opakované nemocniční hospitalizace a omezení dětské zábavy, třeba plavání, bylo flustrující. Jako starostliví rodiče jsme hledali možnosti jak situaci zlepšit.

Na doporučení jsme se rozhodli vyzkoušet sílu přírody ve formě výživových doplňků. Zdraví dcery se začalo během několika měsíců zlepšovat tak výrazně, že nás samotné to překvapilo. Kontrolní vyšetření zlepšení jasně potvrdily.

Obrovská úleva a nadšení, že si můžeme začít užívat radosti života celá rodina. Pro dceru největší omezení, to že nemůže plavat, tak definitivně padlo. Její imunita  a zdraví se zlepšilo natolik, že až do dnešního dne se záněty již nevrátily.

Tato vlastní zkušenost nás inspirovala natolik, že jsme se rozhodli ukázat tuto cestu k posílení vlastního zdraví všem.

IVO.

Jsem aktivní, společenský a přátelský člověk s tahem na branku, kterého zajímá celoživotní růst. Věřím, že v každém člověku je obrovský potenciál, který stojí zato rozvíjet a využít.

Věřím, že jste mnohem silnější, než si dovedete představit.

Pracovat na sobě se vždy vyplatí. Z původní profese elektromechanik jsem večerním studiem svůj velký koníček posunul do oboru IT profesionála. Získané dovednosti a praxi využívám jako specialista, lektor i podnikatel.

Zastávám názor, že pro zdravé rodinné finance je důležité mít několik zdrojů příjmů. Nejde měnit čas za peníze do nekonečna a den má jen 24 hodin. Hledal jsem způsob, jak spojit rodinu, čas, podnikání i finance dohromady.

Když jsme začali hovořit o našich zkušenostech, firma nás zato odměnila. Uvědomil jsem si, že to je to, co jsem hledal. Společné rodinné podnikání. Neomezené, nadstandardní, bez rizika, odkudkoliv, online i off-line.

Dědičné podnikání, v kterém mohou pokračovat naše děti a mít pasivní příjem. Jsem nadšený z online nástrojů, které nám moderní doba přináší  a jsou výborně použitelné pro podnikání. Pomohu Vám, aby tyto nástroje pracovaly i pro Vás.

Každý expert byl kdysi amatér, každý mistr začátečník. Zvládnete to !
Důležité je se rozhodnout. 

DĚLÁ nám RADOST DĚLAT

RADOST.

zuzka.

Jsem profesionál v oblasti zdraví. Vystudovaná zdravotní sestra s 20 letou praxí v intenzivní péči. Celý život pomáhám lidem a tato práce mě baví a naplňuje. Dlouhé roky jsem věřila výlučně v sílu farmacie.

Naše zkušenost mi v mnohém otevřela oči. I na sobě jsem se  přesvědčila, že přírodní doplňky stravy a kosmetika patří do života moderního člověka.

Dlouhodobě je úspěšně, společně s léky, užívám ke snížení hladiny cukru. Mé znalosti mi pomáhají lépe pochopit fungování lidského těla s přírodou a posléze tyto informace předávat kamarádům a spolupracovníkům.

Na rozdíl od předchozích podnikání Iva, tady bylo pro mne snadné se k němu připojit a podnikat společně. Jsem ráda, že můžeme spolu plánovat, pracovat, vzdělávat se, cestovat  a přitom být spolu.

Navzájem se doplňujeme a jsme si inspirací. Role v podnikání jsme si rozdělili. Děláme co nás baví a vyhovuje nám.

My děvčata rády nakupujeme a nakupovat ve vlastním internetovém obchodu za velkoobchodní ceny mě baví. :-) Podpora partnera dává rodinnému podnikání perfektní motivaci a energii.

"Ve dvou se to lépe táhne"

Dává mi velký smysl, že v našem společném podnikání můžeme pomáhat dalším lidem a rodinám ke zdravějšímu, spokojenějšímu životu a splněným životním snům. 

NAPIŠTE NÁM

* Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Copyright © 2021 Ivo Byrtus - Všechna práva vyhrazena.